Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Pembe Ferforje

₺399.00+ KDV

KDV Dahil: ₺470.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 261
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat


En çok beklenen mevsim, yaz geldi! Havalar da gönüller gibi pırıl pırıl. Genç çiftler hayatlarının en önemli adımlarını atıyor. Düğünler, nikahlar, nişanlar birbiri ardına. Dostlar, güzel havaları fırsat bilerek kutlamalar yapıyorlar. Doğanın bereketini gören yakınlarınız açılışlara başladı bile. 

Bu özel günlerde sevdiklerinizin duygularını, heyecanlarını paylaştığınızı gösterin. Çiçekçi Biziz'i ziyaret edin. Sizler için her detayı düşünen Çiçekçi Biziz bu özel anlar için harika bir aranjman hazırladı. Dostluğunuza gösterdiğiniz sadakatin simgesi pembe lilyum çiçekleri ile saflığın, masumiyetin simgesi beyaz gerbera çiçeklerini bir araya getirdi. Onları cipso ve yeşilliklerle süsledi, yıllara meydan okuyan sevginiz misali demir ayaklı ferforje üzerine işlendi. Ortaya Pembe Ferforje çıktı. 

Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da, onların mutluluğunu bu şık aranjmanı göndererek paylaşabilirsiniz. Nasıl mı? Geniş dağıtım ağıyla Türkiye'yi saran Çiçekçi Biziz'e siparişinizi verin. Ürününüzü en hızlı yoldan emniyetli bir şekilde sevdiklerinize ulaştıralım. Hem dostlarınızı yalnız bırakmamış olun hem de bu rengarenk çiçeklerle ortama renk katın. 

Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'den Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü gibi günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz en şık çiçekleri bulabileceğiniz gibi düğün, nikah, nişan, açılış, kutlama gibi organizasyonlara uygun en özgün ferforjeleri de bulabilirsiniz. 

Durmayın! Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinizin özel günlerinde gönderdiğiniz çiçeklerle sevginizi pekiştirin. Özel günleri daha da özel hale getirin.