Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Pembe Lilyum ve Kırmızı Gül

₺99.00+ KDV

KDV Dahil: ₺116.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 277
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Bir elmanın iki yarısıyızdır sevdiklerimizle. Bu yüzden zaman zaman da olsa onlara değer verdiğimizi göstermeliyiz. Göstermeliyiz ki aramıza mesafeler, soğukluklar girmesin. Aksi takdirde kendimizi onun payını çalan biri gibi görürüz. İki yarım elmanın bizde olması yalnızlıktan başka bir şey değildir. Kim ister ki yalnız olmayı. Yalnızlık bize mahsus olan bir şey değil ki.

Sevdiklerinize verdiğiniz değeri hatırlatmak için özel günleri beklemeyin! Onlar için yaptığınız her güzel şey günü özelleştirir zaten. Onlara içinde derin manalar taşıyan çiçeklerden gönderin. Ne siz yalnız kalın ne de sevdiklerinizi yalnız bırakın.

ÇiçekçiBiziz yalnızlığın kara bulutlarını dağıtan sihirli bir formül hazırladı. Sevginize olan sadakatinizin simgesi olan pembe lilyum ile büyük aşkın simgesi kırmızı gülü bir araya getirdi. Bu asil çiçekleri kırmızı kalp vazoya koydu, cipso ve yeşilliklerle renklendirdi, incilerle süsledi. Ortaya Pembe Lilyum ve Kırmızı gül aranjmanı çıktı.

Bu sihirli formül ile sevdiklerinizle aranızdaki kara bulutlar dağılır, mevsimler değişir, bahar gelir. Aşkın, sevginin mevsimidir bahar. İçimizi ısıtır güneşiyle. Midemizde kelebekler uçuşturur. Umutlarımızı yeşertir. Canlanan tabiatla birlikte sevgimiz de büyüyüp serpilir. Kök salar. O kökler öyle derinlere gider ki. Söküp atılamaz artık.

Sevdiklerinize aranızdaki bağları güçlendirmek için, köklerin derinleşmesi için ÇiçekçiBiziz'e gelin. Eşsiz uyumla hazırlanmış çiçek aranjmanını seçin. Sevdiklerinize gönderin. Doğum Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde de rahatlıkla gönderebileceğiniz bu gül ve lilyum aranjmanıyla sevdiklerinizi mutlu edin.

Anı yaşayın, vakit kaybetmeyin! Çiçek siparişinizi verin. Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz ürününüzü en hızlı haliyle sevginiz kadar taze şekilde sevdiklerinize ulaştırsın. Size de sevdiklerinizle aranızdaki sevgi bağlarını güçlendirmenin huzurunu yaşamak kalsın.