Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Pembe Lilyumlu Karışık Aranjman

₺75.00+ KDV

KDV Dahil: ₺88.50
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Sevdiklerinize özel günlerde sizin için değerli olduklarını hatırlatın! Onlar sizden pahalı hediyeler, gösterişli organizasyonlar beklemez. Sadece samimiyet ve içtenlik ister. Bu samimiyeti ve içtenliği nasıl sevdiklerinize yansıtabileceğinizi soruyorsanız tabiata bir göz atın! 
Bahar mevsimi gelir ve tabiat tüm güzelliğini, tüm içten duygularını dışa vurur. Her taraf rengarenk olur. Peki tabiatın bu renkli dünyasını gösteren kimdir? Tabii ki çiçekler. Renkleri, duruşları ile çiçekler yeryüzünün tüm duygularını yapraklarında barındırırlar. Siz de sevdiklerinize bu duyguları yaşatmak istiyorsanız onlara çiçek gönderin. Nasıl mı? Çiçekçi Biziz ile. 
Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz tüm içtenliğini çiçeklerin zengin diliyle sevdiklerinize iletmeniz için size yardımcı oluyor. Sevdikleriniz için hazırladığı Pembe Lilyumlu Karışık Aranjman ile şefkat ve sadakatin simgesi pembe lilyum çiçeği, temiz kalbinizin simgesi beyaz lisyantus ve içten duygularınızın simgesi beyaz gerberalar bir araya geldi. Pembe cam vazoya kondu, cipso ve yeşilliklerle süslendi. Sevdiklerinizin gününü özelleştirmeye hazır hale geldi. 
Anneler Günü, Babalar Günü, Doğum Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu şık aranjman ile onlara en içten duygularınızı kolayca yansıtabilirsiniz. Göreceksiniz gösterişli organizasyonlar, pahalı hediyeler bu şık vazoda çiçeğin yerini tutmayacak. Onun verdiği saf ve içten duyguları sevdiklerinize vermeyecek.
Sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız illaki özel günleri de beklemenize gerek yok. Sevdikleriniz için göndereceğiniz bu mütevazi ve anlam dolu hediyeyle gününüzü de özelleştirebilirsiniz. O zaman neyi bekliyorsunuz siparişinizi verin! Ürününüz hızlı çiçekçiniz ile en kısa zamanda sevdiklerinize ulaşsın. Sevdiklerinizin yüzündeki tebessümler gizlendikleri yerden ortaya çıksın.