Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Pembe ve Beyaz Aranjman

₺176.00+ KDV

KDV Dahil: ₺207.68
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 358
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Çiçekler yeryüzünden önce cennet bahçelerini süsledi, renk renk, boy boy. Cennette her istediğine sahipti Havva. Ama Adem yine de ona olan sevgisini göstermek istedi. Bir çiçek uzattı Havva'ya Adem, böylece birbirlerine ölene dek bağlandılar. Bu bağlılıkları o kadar derindi ki, Havva suç işleyip cennetten kovulduğunda Adem de onun peşinden gitti. Cenneti terk ederlerken çiçek arkalarından bağırdı; 'Beni unutmayın' diye. Ama çiçek de insandan ayrı kalamadı, o da indi yeryüzüne. Bahar geldi çiçekle birlikte. Sanki cennet yeryüzüne inmişti. Biz de ayaklarına serdik çiçekleri sevdiklerimizin.

Çiçekler yıllar geçse de değerini yitirmeyecek özel hediyelerdir, cenneti yaşatır çünkü sevdiklerimize. Sevdiklerimiz de değerini bilirler çiçeğin, çünkü cennetin onca güzelliğinin arasında yine de etkilemiştir Havva'yı çiçek.

Siz de sevdiklerinizi etkilemek, onların ayaklarına cenneti sermek istiyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin. Cennetin saflığındaki beyazı ve duyguların içtenliğindeki pembeyi birleştirdiğimiz Pembe ve Beyaz Aranjman ile sevdiklerinizi mutlu edin.

Çiçekçi Biziz, sevdikleriniz için özenle hazırladığı aranjmanın içinde beyaz gül, beyaz lisyantus, şebboy, pembe gerbera çiçeği, lilyum çiçeğini koydu ve onu cipso ve yeşilliklerle süsledi. Cam vazoda asil görüntüsüyle büyüleyen bu özel ürünün siparişini hemen verebilirsiniz. Ürününüz en hızlı haliyle sevdiklerinize ulaşır.