Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Prenses Ferforje

₺349.00+ KDV

KDV Dahil: ₺411.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 338
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Bugün sevdiklerinizin en mutlu günü. Kuzeniniz evleniyor ve hayatının en özel adımını atıyor. Arkadaşınız bir işyeri açtı ve hayatının en cesur adımını attı. Dostunuz çok önemli bir başarıya imza attı. Güzel haberlerle dolu bugün sevdikleriniz için özel bir gün.

Sevdiklerinizi özel günlerinde yalnız bırakmayın. Unutmayın! Mutluluk paylaştıkça çoğalır. Açılış, düğün, nişan, kutlama gibi günlerde sevdiklerine göndereceğiniz bir çiçekle ne kadar uzakta olursanız olun, kalpleriniz bir olur.

Beyaz Güller, beyaz lilyum çiçeği, beyaz gerbera çiçeği ve beyaz şebboylardan oluşan Prenses Ferforje ile sevdiklerinizin yanında olun. Sizden gelen bu çiçeğin sevdiklerinizin gözündeki maneviyatı çok büyük. İnsan böyle anlarda görmek ister sevildiğini çünkü.

Sevdiklerinizin özel günlerinde şık ve ihtişamlı bir ürün göndermek istiyorsanız ve ferforje çiçek arıyorsanız, Prenses Ferforje bunun için biçilmiş kaftan. Demir ferforje üzerine oturtulmuş saflığın, içtenliğin, sevginin simgesi çiçekler sevginizi sağlamlaştıracak, sevdiklerinizle aranızdaki tüm mesafeleri kapatacak.

ÇiçekçiBiziz, tüm samimi duyguları topladı. Gül, lilyum, gerbera ve şebboyun arasına serpiştirdi. Cipso ve yeşilliklerle süsledi. Sevdikleriniz için hazır hale getirdi. Size de bu anlamlı günlerinde sevdiklerinizi mutlu etmek kaldı.