Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Renklerin Aşkı

₺79.00+ KDV

KDV Dahil: ₺93.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 353
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevdiklerinize moral vermek, onların enerjisini yükseltmek istiyorsanız yapmanız gereken şey basit. Onlara rengarenk çiçekler gönderin, göreceksiniz ki sevdiklerinizin aklındaki kara bulutlar dağılacak ve ruhuna bahar gelecek.

Duruşları, renkleri ve kokularıyla bir enerji verir çiçekler bize. Bir çiçeğe baktığımızda, ona dokunduğunuzda zihnimiz berraklaşır, günümüz aydınlanır. Sihirli güçleri vardır çiçeklerin. Arkadaşlarınızın İlk iş gününde, onların zorlanacağını düşünerek çiçek gönderebilirsiniz. Göreceksiniz ki arkadaşınız daha çabuk uyum sağlayacaktır bulunduğu ortama. Hasta olan yakınınıza çiçek gönderebilirsiniz. Göreceksiniz ki daha hızlı iyileşecektir yakınınız.

Sevdiklerinize sadece özel günlerde değil, zor günlerde de çiçek gönderebilirsiniz. Çiçekleri sevdiklerimizin gününü güzelleştirmek için göndeririz çünkü. Çiçekler de üstlerine düşen görevi her zaman layığıyla yerine getirirler.

Çiçekçi Biziz Renklerin Aşkında, gününüzü aşkla aydınlatmaya çalışan çiçekleri bir araya getirdi. Renkli karanfiller ve renkli gerberaları şık bir cam vazoya koydu ve onları minik kalple süsledi. Renkleriyle karanfil çiçeği ve gerbera çiçeği günümüzü aydınlatarak, içimize baharı getireceğinin mesajını verdi. Minik kalp ile aşkla sevdiğimiz yakınlarımıza 'Kalbim seninle' mesajını ulaştırdı.

Türkiye'nin online çiçekçisi ÇiçekçiBiziz'den siparişinizi verin. Ürününüz en taze haliyle, en hızlı yoldan sevdiklerinize ulaşsın.