Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Renkli Karanfil Çiçeğim

₺79.00+ KDV

KDV Dahil: ₺93.22
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Bazen en uzun yolculuk iki insan arasındaki mesafedir. Bu mesafeleri kapatmaya kelimeler yetmez. Gönül ağızdan çıkan sesleri algılamaz çünkü. Gönül dilinden konuşursanız kapanır bu mesafeler. Sevdiklerinizle aranızdaki mesafeleri kapatmak ya da aranıza mesafe sokmamak istiyorsanız çiçeklerden yardım isteyin!

Zengin dile sahip olan Çiçekler gönül dilinden de çok iyi anlarlar. Renkleri, duruşları ile kelimelerin ifade edemediği bir çok duyguyu sevdiklerimize iletirler. Doğanın yeryüzüne olan sevgisini yansıtma şeklidir Çiçekler. Neden biz de doğanın nimetlerinden yararlanmayalım ki?

ÇiçekçiBiziz sevdiklerinize olan duygularını layığıyla yansıtabilmeniz için rengarenk bir Aranjman hazırladı. Çiçeklerin en ağırbaşlısı karanfilin tüm renklerinden yardım aldı. Temiz kalbin ve saf hislerin simgesi beyaz karanfil, içten duyguların ve şefkatin simgesi pembe karanfil, asaletin ve derin sevginin simgesi mor karanfil ile aşkın simgesi kırmızı karanfil bir araya geldi. Silindir vazoya kondu. Cipso ve yeşilliklerle süslendi. Ortaya Renkli Karanfil Çiçeğim aranjmanı çıktı.

Doğum Gününde samimi duygularla bağlandığınız dostlarınıza, Anneler Gününde sizi en saf duygularla seven annelerinize, Sevgililer Günü Hediyesinde olarak bu şık aranjmanı midenizde kelebekler uçuşturan sevgilinize göndererek gününüzü daha özel hale getirebilir, sevdiklerinizle aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz.

Netten Çiçek Sipariş etmenin en kolay adresi ÇiçekçiBiziz'e gelin. Renkli Karanfil Çiçeğim aranjmanını seçin. Ürününüzü gönderin. Online Çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile çiçekleriniz en hızlı şekilde ve sevginiz kadar canlı haliyle sevdiklerinize ulaşır. Size de sevdiklerinizle aranızdaki mesafeleri kapatmanın mutluluğunu yaşamak kalır.

Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da fark etmez, hızlı çiçekçiniz ürününüzü en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde teslim eder. Mesafeler anlamını yitirirken sevgi anlam kazanır.