Müşteri Hizmetleri0850 840 6356

Rize Çiçekçi, Rize Çiçek Siparişi

Cicekcibiziz.com ile Rize’yi sevindiriyoruz!

Rize’nin yamaçlarından bin bir zorlukla topladıkları çayın bir bardağıyla ısıtır içimizi sevdiklerimiz. Peki biz onların içini nasıl ısıtabiliriz? Sevginin dilini en iyi bilen çiçeklerle tabii ki! Rize’deki sevdiklerinize çiçek göndererek onlara bir teşekkür edebilirsiniz. 30 yıllık tecrübeye sahip Rize çiçekçiniz Çiçekçi Biziz dik yamaçlarını aşar, geniş dağıtım ağıyla Rize’nin her noktasına ulaşır.

Bayram günü, tatil günü, hafta sonu fark etmeksizin yılın 365 günü çalışan Çiçekçi Biziz Rize çiçek siparişinizi ister aynı gün belirttiğiniz saat aralığında ister ileri bir tarihte sevdiklerinize iletir. Yüzde yüz müşterilerinin memnuniyeti için en hızlı yoldan, sorunsuz bir şekilde siparişinizi Rize'ye ulaştırır.

Zengin ürün çeşitleri arasından dilerseniz canlı çiçeklerden şık bir aranjman, dilerseniz özgün tasarımlar arasından kek ve meyvelerden lezzet dolu bir sepet, dilerseniz peluş oyuncaklardan sevimli bir yüz seçerek sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Rize çiçek gönderiminizi gerçekleştirmek için cicekcibiziz.com internet adresini ziyaret edebilir ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun Rizeye çiçek göndermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz’e hoş geldiniz!

Rizeye çiçek siparişi

Rize'de çiçek gönderdiğimiz yerler

Toplam 303 Ürün Bulundu