Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Saf Sevgi Kır Çiçeği

₺69.00+ KDV

KDV Dahil: ₺81.42
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 142
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevginin en saf halini ister sevdiklerimiz bizden. Peki saf sevgiyi daha önce görmediysek nasıl bir karşılaştırma yapabiliriz ki, sunduğumuz sevgi saf mı değil mi diye?

Çiçekçi Biziz bu konuda size hayati bir ipucu veriyor. Tüm güzellikleri, hayatı en saf, en doğal haliyle nerede görebiliriz? Tabii ki doğada. Peki doğanın yeryüzüne sevgisini en saf biçimde dile getirme şekli nasıl olur? Yeryüzünü rengarenk çiçeklerle süsleyerek elbette.

Siz de sevginizin en saf halini sevdiklerinize göstermek istiyorsanız, onlara doğanın yeryüzüne en güzel armağanı olan kır çiçeklerinden eşsiz bir demet gönderebilirsiniz. Çiçekler ifade edemediğiniz en saf duygularınızı sizin yerinize anlatır sevdiklerinize. Renkleri, duruşlarıyla yaparlar bunları.

Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Sevdikleriniz için hazırladığımız Saf Sevgi Kır Çiçeği Aranjmanıyla onları mutluluktan havalara uçurun. Bu büyülü aranjmanda gerbera, lisyantus ve papatyalar bir araya geldi. Cam fanus içerisine girdi, cipso ve yeşilliklerle süslendi. Ortaya sevginizin en saf hali çıktı. Size de bu şık aranjmanı sevdiklerinize gönderip gününüze anlam katmak kaldı.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu büyülü aranjman ile özel günlerinizi taçlandırın. Sevdiklerinize verdiğiniz değeri gözler önüne serin. Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.