Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Sahrayıcedit Çiçekçi, Sahrayıcedit Çiçek Siparişi

Çiçekçi Biziz artık Sahrayıcedit'te!

Sahrayıcedit çiçekçiniz Çiçek Biziz sevdiklerinizin özel günlerini kutlamanızda sizlere yardımcı oluyor. İstanbul'un her yerinden Sahrayıcedit'e  kolayca çiçek gönderebilirsiniz . Sahrayıcedit'teki sevdiklerinize güzel bir buket, kaliteli bir çikolata veya enfes kek-meyve sepetleri gönderimi yapabilirsiniz. Geniş dağıtım ağıyla sadece Sahrayıcedit'e değil Kadıköy'ün diğer semtlerine de gönderim yapabilirsiniz.

En yakın arkadaşınızın doğum günü, eşinizle tanışma yıl dönümünüz veya ilk aşkınız annenizin anneler gününü en özel şekilde kutlamak için Çiçekçi Biziz'e gelin. Zengin ürün çeşitlerinden birini seçin. Sahrayıcedit'teki sevdiklerinize gönderin. Sahrayıcedit çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında adresine ulaştırmanın kolaylığını yaşayın. Sahrayıcedit çiçek gönderimi yapmak için cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verin.

Yılın 365 günü sizler için çalışan Çiçekçi Biziz ile haftasonu, bayram günü, tatil günü gibi günlerde Sahrayıcedite çiçek göndermenin ayrıcalığını yaşayın. Sevdiklerinizi Çiçekçi Biziz farkıyla kolayca mutlu edin.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Sahrayıcedit artık size çok yakın!

Toplam 307 Ürün Bulundu