Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Sakarya Söğütlü Çiçekçi, Sakarya Söğütlü Çiçek Siparişi

Söğütlü ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Uzaklardaki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, aradığınız adres cicekcibiziz.com. Çiçekçi Biziz’in yüzlerce ürün seçenekleri arasından en şık ve en özgün çiçeğinizi seçin, Söğütlü ve etrafındaki sevdiklerinize gönderin. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile sadece Söğütlü’ye değil, Sakarya’nın her semtine de çiçek siparişi verebilirsiniz.

Günün anlam ve önemine göre ürününüzü seçin. Çiçeğiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saatte veya ileri bir tarihte Söğütlü ve etrafındaki sevdiklerinize ulaştırılır. Sipariş takip sisteminden çiçeğinizi an be an takip edebilir, sipariş teslim edildiği anda SMS ile bilgi verilir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan dinamik ekibimiz, siparişinizi sorunsuz ulaştırırken, yılın 365 günü sevdiklerinizi mutlu etmek için hafta sonu, bayram günü, tatil günü ayırt etmeksizin size yardımcı olur. Ayrıca 0850 840 6356 nolu telefonla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri 24 saat boyunca her sorununuzu çözüme kavuşturur. Size de sevdiklerinizi mutlu etmenin tadını çıkarmak kalır.

Sakarya’nın neresinde olursanız olun Söğütlü artık size çok yakın.

Toplam 243 Ürün Bulundu