Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Sarı Gerbera Çiçeği Aranjmanı

₺79.00+ KDV

KDV Dahil: ₺93.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 344
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Kışın kasvetli ve soğuk havası gidip de bahar gelince yerimizde duramayız. Kanımız kaynar. Karnımızın içinde kelebekler uçuşur. 'Sebepsiz bir iyimserlik çöktü üstüme' diyenleri duyarız. Bu duygular sebepsiz olabilir mi? Güneşi görmeyen hiç huzur bulabilir mi? Güneş doğunca aydınlanır her yer. Karanlık duygularımız güneşi görünce saklanacak delik ararlar, en kuytu köşelere çekilirler.

Yüreğimizin güneşi de sevgidir. Karnımızda kelebekler uçuşturan sevgi. Güneş girmeyen ev nasıl rutubetlenir, çürümeye yüz tutarsa; sevgi girmeyen yürek de öyle solar. Sevdiklerinize sevildiğini daima hatırlatın. Yüreklerinin solmasına, kutu köşelere çekilen karanlıkların onları ele geçirmesine fırsat vermeyin. Sevdiklerinizin gününü aydınlatın. Bunu nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin. Baharın habercisi, mutlulukların kaynağı olan çiçeklerimizi sevdiklerinize gönderin.

Size bir tüyo verelim. Yüzlerce çeşit çiçeğimiz arasından yapacağınız en doğru seçim sarı gerbera çiçeği olacaktır. Çünkü gerbera çiçeği uzun ömürlüdür ve dayanıklıdır, sevginizin sağlam duruşunu sevdiklerinize göstermeniz için birebirdir. Sarı gerbera ise duygu patlamasını simgeler. ÇiçekçiBiziz'in hazırladığı Sarı Garbera Çiçeği Aranjmanı ile sevdiklerinizde tüm güzel duyguları uyandırabilir, sevginizi doruklara çıkarabilirsiniz.

Sepet içerisinde hazırladığımız bu şık aranjmana duygularınızı saf sevgiyle yoğurduk ve arasına beyaz gülü de ekledik. Cipso ve yeşilliklerle süsledik. Sevdiklerinizin masasını süsleyecek onların ne kadar çok sevildiklerini düşünmelerini sağlayacak bu özel çiçeği göndermek için vakit kaybetmeyin. şimdi siparişinizi verin. Ürününüz en hızlı yoldan sorunsuz olarak sevdiklerinize ulaşsın. Sevginiz gerbera kadar uzun ömürlü olsun.