Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Selçuklu Çiçekçi, Selçuklu Çiçek Siparişi

Selçuklu ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

‘Siz çiçek olup etrafa gülücükler saçmaya söz verin. Toprak olup sizi başının üstünde taşıyan bulunur.’ der Konya’nın şair ve düşünce adamı Mevlana. İki kişi arasındaki bağ bundan daha güzel nasıl açıklanabilir ki? Selçuklu çiçekçiniz Çiçekçi Biziz sevdiklerinizle aranızdaki bağları her daim sağlam tutmanıza yardımcı olmak için 30 yıllık tecrübesiyle yanınızda!

Çiçekçi Biziz’in zengin ürün çeşitleri arasından sevdikleriniz için her türden her renkten çiçek bulabilir, Selçuklu çiçek siparişinizi sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile Selçuklu çiçek gönderiminin yanında Konya’nın tüm semtlerine çiçek göndererek sevdiklerinizle aranızdaki bağları sağlam tutabilirsiniz.

Selçukluya çiçek göndermek için tek yapmanız gereken, internet adresimizden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş vermek. Çiçeğiniz dilerseniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında, dilerseniz ileri bir tarihte Selçuklu ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşır. Yılın 365 günü müşterilerinin memnuniyeti için çalışan Çiçekçi Biziz ile hafta sonu ve tatil günlerinde de sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz.

Konya’nın neresinde olursanız olun Selçuklu artık size çok yakın.

Toplam 239 Ürün Bulundu