Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Seni Seviyorum Çikolatalı Gül

₺129.00 + KDV

₺116.10+ KDV

KDV Dahil: ₺137.00
İndirimli
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Türkiye'nin yedi bölgesine, dünyanın yedi kıtasına, gökyüzünün yedi katına aşkınızı duyurmak mı istiyorsunuz? İyi de sevdiklerinize bile daha duyuramamışsınız aşkınızı! Dünyaları, gökyüzünü bir kenara bırakın da kendi dünyanızı oluşturan sevdiğinizi ikna edin! Nasıl mı? Çiçeklerin zengin diliyle. 
Yeryüzünden gökyüzüne kadar bilinen tüm aşklara tanıklık etmiş çiçekler, sevdiklerinize duyduğunuz büyük aşkı onlara anlatmasını bilir. Rengiyle, duruşuyla derin manalar taşır çiçekler. Çiçekler arasından aşkı en iyi tanıyan çiçek ise güldür. Kırmızı rengiyle aşkın ve tutkunun simgesidir. Renginin göz alıcılığını aşkı uğruna canını veren bülbülün kanından almıştır. Böylesine bedel ödeyen bir aşığın şahit olduğu sevgiye inanmamak mümkün müdür?
Sevdiklerinize aşkınızın büyüklüğünü kolayca anlatabilmeniz için online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz harika bir aranjman hazırladı. Şık silindir bir vazoya, her biri dünyanın yedi harikasından olan kırmızı gülleri yerleştirdi, onları cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Aşk yolunuzun nişanı olan kırmızı kurdeleyle süsledi. Yetmedi! Seviyorum demenin en tatlı, en karşı konulmaz haliyle çikolatalara seni seviyorum dedirtti. Karşınıza Seni Seviyorum Çikolatalı Vazoda Kırmızı Gül aranjmanı çıktı. 
Dünyanın sekizinci harikası olan sevdiklerinize bu sürpriz çiçeklerle ve enfes çikolatayla seslenerek aşkınızı ilan edebilirsiniz. Sevgililer Günü, Doğum Günü, Tanışma Yıl dönümü gibi özel günlerinizi daha özel hale getirebilirsiniz. Ya da evlilik yıl dönümünde eşinize çiçek göndermek istediğinizde çikolatalı gül tercihiyle ona olan bitmez tükenmez sevginizi gösterebilirsiniz. İnanın sevdikleriniz bu harika hediyeyle mutluluktan havalara uçacak, aşkınızın büyüklüğünden emin olacaktır. 
Hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, sevdiklerinize gül göndermek istediğinizde en kısa yoldan emniyetli bir şekilde bunu gerçekleştirir. Size de aşkınızı kolayca anlatabilmenin mutluluğunu yaşamak kalır.