Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Sepette Lilyum Çiçeği Aranjmanı

₺99.00+ KDV

KDV Dahil: ₺116.82
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Bugün sevdikleriniz için anlamı olan bir gün ve onlar bu anlamı sizinle paylaşmak, bugünün önemini sizin de anlamanızı istiyor olabilir. Anlamlar paylaştıkça çoğalır. Paylaşılamayan anlamlar mutluluk yerine hüzne dönüşür. Kim sevdiklerinin hüzne kapılmasını ister ki? Peki bugünün sonsuza dek mutlu hatırlanması için ne yapmalısınız? Tabii ki onlara renkleri ve duruşlarıyla insanlara hak ettikleri değeri gösteren çiçeklerden göndermelisiniz.

Çiçekler eski çağlardan beri bir haberleşme aracı olmuştur. Sevdiklerine duygularını iletmekte zorlanan ya da çok uzaklardaki sevdiklerine mesaj göndermek isteyen kişilerin hislerini layığıyla yerine ulaştırmıştır. Sevgiyi anlatmışlardır uzun uzun, dostluğu, arkadaşlığı, aşkı, saflığı ve daha bir çok duyguyu konuşmadan anlatmışlardır çiçekler. İçinde müzik vardır, resim vardır, şiir vardır, kısacası tabiatın bütün sanatları vardır çiçeklerin.

Sevdiklerinizin bu anlamlı gününü paylaşmak istiyorsanız online Çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e gelin. ÇiçekçiBiziz sevdikleriniz için bugüne özel harika bir aranjman hazırladı. Asaletin ve derin sevginin simgesi mor lisyantuslar ile saflık ve temiz bir kalbin simgesi beyaz lilyum çiçeklerini cipso ve yeşilliklerle süsledi. Onları hasırdan şık bir sepete koydu. Sepette Lilyum Çiçeği Aranjmanı ile sunuma hazır hale geldi.

Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde bu aranjmanla anne, babalarınıza kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Doğum günlerinde arkadaşlarınıza, dostlarınıza yalnız olmadıklarını ve onları hatırladığınızı gösterebilirsiniz. Bu asil insanlara temiz kalbinizden, saf duygularınızı göndererek günü daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Hızlı çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz bu şık sepet çeşitlerini sipariş verdiğiniz anda yola koyulur. Aranjmanınızı tam zamanında adrese ulaştırır. Türkiye'nin neresinde olursanız olun ÇiçekçiBiziz, lilyum ve lisyantustan oluşan sepette çiçek aranjmanını sevdiklerinize ulaştırır. Size de sevdiklerinizin mutluluğunu çoğaltmanın tadını çıkarmak kalır.

<0p>