Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Sevginin Son Hali

₺399.00+ KDV

KDV Dahil: ₺470.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 171
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Bir fotoğraf gördünüz ve o fotoğrafta sevdikleriniz size gülümsüyor. Keşke o ana dönebilsem diye düşündünüz. Hayatta keşkelere yer yoktur ama, zaman gelir ve geçer. Anı yaşamak kalır geriye. Dolu dolu yaşadım ya da dolu dolu yaşayacağım demek yerine dolu dolu yaşıyorum demeyi beceremedik ki hiç bir zaman. Zamanı geriye alıp sevdiklerinizin gülen gözlerindeki o sıcaklığı görmek istiyorsanız, neden bugün, şu anda onların yüzlerini güldürmeye çalışmıyorsunuz peki?

Bugün sevdiklerinize bir çiçek gönderin. Eski günleri, bu anı, geleceği anlatsın sevdiklerinize. İçinde o saf duygular, samimiyet, dostluğunuzun asaleti, her şey olsun ama her şey olsun. Kelimelerle ifade edilemeyen duygularınızı yansıtsın. Bunu nasıl yapabileceğinizi soruyorsanız, Çiçekçi Biziz'e gelin.

Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz hazırladığı aranjman ile tüm duygularınızı bir araya getirdi. Sevdiklerinizi eskisi gibi gülümsetmek için sizi bekliyor. Neler yok ki bu büyülü aranjmanda. Asaletin ve derin sevginin sembolü mor lisyantuslar, saflığın sembolü beyaz lilyumlar, samimi duygularınızın sembolü beyaz güller, temiz kalbinizin sembolü beyaz orkideler. Bu eşsiz Çiçekler cipso ve yeşilliklerle renklendi, dekoratif beyaz taşlarla süslendi. Şık bir cam vazoya özenle yerleştirildi. Sevginin Son Hali aranjmanı ortaya çıktı. Neden sevginin son hali? O fotoğraftaki gülümsemeyi yansıtacak tüm içten, saf, asil duyguları son zerresine kadar bulup bir araya getirdiği için.

Sevdiklerinize çiçek göndermek için neyi bekliyorsunuz? An gelip geçiyor. Doğum Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde de gönderebileceğiniz bu çiçekleri göndermek için özel günleri beklemeyin. Sevdiklerinizin yüzündeki gülümsemeyi gördüğünüz her an özeldir zaten.

Nerede olursanız olun. Hangi ilde, hangi semtte olursanız olun, fark etmez. Hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'den bu şık çiçeğin siparişi verin. Vazoda aranjmanınız en kısa zamanda, sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevdiklerinizin gözlerindeki gülümsemeyi görmenin mutluluğunu yaşamak kalsın.