Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Sevimli Ayıcık ve 7 Kırmızı Gül

₺99.00+ KDV

KDV Dahil: ₺116.82
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Her an, her dakika, her gün yanında olmak istediğiniz sevdiklerinize haftanın yedi günü onları düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Nasıl mı? Her güne özel bir gül ile. Güller çiçeklerin sultanı olarak bilinirler ve içinde taşıdığı derin manalarla kelimelere dökemediğimiz hislerimizi sevdiklerimize aktarırlar.

Çiçekçi Biziz olarak sevginizi ifade etmenize yardımcı olacak sevimli bir aranjman hazırladık. Aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gülleri haftanın yedi gününe yaydık. Onları cipso ve yeşilliklerle renklendirdik. Aşkınızın nişanı kırmızı kurdeleyle süsledik. Büyük aşkınıza şahit olsun diye sevimli peluş ayıyı elçi tayin ettik ve karşınıza 7 Adet Kırmızı Gül ile Peluş Ayıcık Aranjmanı çıktı.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıldönümü özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu eşsiz hediyeyle gününüze daha da özelleştirebilirsiniz. Ya da özel bir günü beklemeden kendi özel gününüzü yaratmak için bu büyülü aranjmanla sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Kim bir peluş ayıcıktan gelen aşk ilanına karşı koyabilir ki?

Bu sevimli peluş ayı eşliğinde gelen şık çiçekler aşkınıza verdiğiniz değeri gözler önüne serecek. Aşkınızın büyüklüğünden şüphe duymayan sevdiğiniz mutluluktan havalara uçacak.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun sevdiklerinize gül göndermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz'e gelin. Online çiçekçiniz ile ürününüz en kısa zamanda sevdiklerinize ulaşır. Aranızdaki tüm mesafeler kapanır. Size de sevdiklerinizin her an yanında olabilmenin mutluluğunu yaşamak kalır.

Hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'den siparişinizi verin. Sevimli peluş ayının eşliğinde kırmızı güllerinizi sorunsuz bir şekilde sevginiz kadar canlı haliyle adrese ulaştıralım.