Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Seyhan Çiçekçi, Seyhan Çiçek Siparişi

Seyhan ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Özel bir günde sevdiklerinize en özel hediyeyi mi göndermek istiyorsanız, 30 yıllık tecrübesiyle sektörde fark yaratan Çiçekçi Biziz’e hoş geldiniz. Seyhan çiçekçiniz Çiçekçi Biziz, sevdikleriniz için birbirinden şık ve birbirinden özgün tasarımlara sahip ürünleri sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor.

Seyhan çiçek siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saatte en canlı haliyle sevdiklerinize teslim ediliyor. Ayrıca Çiçekçi Biziz’in geniş dağıtım ile sadece Seyhan’a değil, Adana’nın tüm semtlerine en hızlı yoldan en taze haliyle çiçek gönderebiliyorsunuz.

Çiçekçi Biziz’in zengin ürün çeşitleri arasından seçeceğiniz çiçeğinizi peluş oyuncaklarla veya çikolatalarla süsleyebilir ya da kalitesi tescillenmiş enfes meyve sepetlerimizden farklı bir tasarımla sevdiklerinizi mest edebilirsiniz. Sevdiklerinizi yılın her günü mutlu etmeniz için 365 gün çalışan Çiçekçi Biziz ile dilediğiniz zaman Seyhan çiçek gönderiminizi yapabilirsiniz. Çiçeğiniz yine aynı gün içinde Seyhan ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşır. Seyhana çiçek göndermek için siparişlerinizi internet adresinden veya 0850 840 6356 nolu telefondan verebilirsiniz.

Adana’nın neresinde olursanız olun Seyhan artık size çok yakın.

Toplam 238 Ürün Bulundu