Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Sıhhıye Çiçekçi, Sıhhıye Çiçek Siparişi

Sıhhiye ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevgililer günü, anneler günü, doğum günü gibi özel günlerde Sıhhiye'deki sevdiklerinize ne hediye alacağınızı düşünüyorsanız, aradığınız cevap Çiçekçi Biziz'de. Yüzlerce ürün çeşidine sahip olan Sıhhiye çiçekçiniz Çiçekçi Biziz, canlı çiçeklerin yanında yenilebilir çiçek modelleriyle de sizlere özgün seçenekler sunar.

Sıhhiye çiçek siparişinizi verdiğiniz anda hazırlanmaya başlayan ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşır. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Sıhhiye çiçek gönderimleriniz değil Çankaya'nın tüm semtlerine de çiçek gönderimleriniz kolayca gerçekleştir. Bunun için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi vermek.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan Çiçekçi Biziz ekibi, bayram günü, tatil günü fark etmeksizin yılın 365 günü çiçek siparişlerinizi Sıhhiye'deki sevdiklerinize ulaştırır. Size yalnızca sevdiklerinizi mutlu etmek için birkaç dakikanızı ayırmak kalır. Vakit kaybetmeden Çiçekçi Biziz'e gelin Sihhiyeye çiçek gönderin. Sevdiklerinizi mutlu edin.

Ankara'nın neresinde olursanız olun Sıhhiye artık size çok yakın!

Toplam 273 Ürün Bulundu