Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Şık Fanus İçerisinde Beyaz Gül

₺109.00+ KDV

KDV Dahil: ₺128.62
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 287
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Aşka dair söyleyeceği kelimeler tükenmez kırmızı gülün. Eski çağlardan beri aşkların efsaneleşmesinde hep baş rolü oynamıştır kırmızı gül. Makam, mevki ayırt etmemiştir bu asil çiçek. Bir krala ne kadar yardım ediyorsa, bir çobana da o derece yardım etmiştir. Hatta çobanın elinde daha derin anlamlara bürünmüş, mutlu son ile bitecek hikayenin ilk adımını atmıştır.

Gerçek hayatta da bu rolünü oynamıştır gül. Kelimelerle ifade edemediğimiz duyguları bizim yerimize sevdiklerimize ulaştırmıştır. İçinde taşıdığı sonsuz mana ile neyi duymak istiyorsa onu söylemiştir sevdiklerimize. Özel günlerde kurtarıcımız olmuştur. Sıradan geçen günleri büyüsüyle özelleştirmiştir. Her zaman büyük aşkın simgesi olmuştur kırmızı gül.

Siz de sevdiklerinizin doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü gibi özel günlerini hakkını vererek kutlamak istiyorsanız, gül siparişi verin. Kalbinizden dökülen en güzel duygular kırmızı gülün yapraklarıyla sevdiklerinize ulaştırın. Nasıl mı? Çiçekçi Biziz bu kutsal görevi yerine getirmeye hazır.

Sevdiklerinizi mutlu etmek için çalışan Çiçekçi Biziz, özenle 8 adet gül seçti. O gülleri cipso ve yeşilliklerle renklendirdi, kırmızı incilerle ve dekoratif taşlarla süsledi. İçine 3 adet kalp koydu. Biri size, biri sevdiğinize, biri de size masal tadında bir aşk yaşatan Çiçekçi Biziz'e. Ortaya eşsiz büyüsüyle Şık Fanus İçerisinde Kırmızı Gül aranjmanı çıktı.

Aşkınızın en güzel köşesini süsleyecek olan bu şık vazoda gülleri sevdiklerinize göndermek için vakit kaybetmeyin. Çiçekçi Biziz'e gelin çiçek siparişinizi verin. Bu şık aranjman en hızlı haliyle sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevginizi en doğru kelimeyle ifade edebilmenin keyfini çıkarmak kalsın.

Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile dünyanın neresinde olursanız olun. Türkiye'nin her noktasına kolayca çiçek gönderebilirsiniz.