Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Silindir Vazoda 15 Kırmızı Gül

₺159.00+ KDV

KDV Dahil: ₺187.62
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Sevdiklerimize duymak istediği kelimeleri söyleyemeyiz çoğu zaman. Aşkla bakar gözlerimiz. 'Gözler kalbin aynasıdır' derler, tamam ama bazen de kulaktan kalbe giden yolu kullanmak ister duygular. Kalp kırıklıklarına açar bu durum. 'Beni gerçekten seviyor musun?' gibi sorularla karşılaşıp, 'Tabii ki de seviyorum!' diyebilirsiniz. Bu cevap da yeterli olmaz onlar için. Çünkü sevdiklerinizin duymak istediği kelimeler sihirlidir.

Bu sihirli kelimeler çiçeklerin yapraklarında saklıdır. Duymak istediği ne varsa onu duyar sevdikleriniz çiçeklerin yapraklarındaki sihirli kelimelerden. Sevginizi en romantik yoldan sevdiklerinize iletecek çiçek ise kırmızı güldür. Aşkın, tutkunun simgesidir kırmızı gül.

Peki bu gülleri sevdiklerinize nasıl ulaştıracaksınız? Tüm sorularınızın cevabı gibi bu sorunuzun cevabı da bizde: ÇiçekçiBiziz ile. ÇiçekçiBiziz kırmızı gülleri silindir bir cam vazoya koydu. Cipso ve yeşilliklerle süsledi. Bu vazoyu sevimli mi sevimli peluş tavşanın kollarına emanet etti. Ortaya Silindir Vazoda 15 Kırmızı Gül aranjmanı çıktı.

Bu sihirli aranjmanda yer alan kırmızı güller aşkınızın büyüklüğünü sevdiklerinize iletirken, sevimli peluş tavşan da hediyenize samimiyet katacak. Kim Peluş bir tavşan veya peluş ayıcıktan gelen hediyenin samimiyetinden şüphe duyabilir ki?

Ayıcıklı çiçek ürünlerinden olan ve sevginizi doğru şekilde yansıtabileceğiniz bu romantik ve sevimli ürünün siparişini hemen verin. Ürününüz en hızlı yoldan sevdiklerinize ulaşsın. Sevdiklerinizin yüzünde güller açsın.

Peluş ayıcık tercihiyle de gönderebileceğiniz gülleri, en taze haliyle online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz ile sevdiklerinize ulaştırın. Sevdiklerinize aşkınızı kolayca ifade edebilmenin mutluluğunu yaşayın.