Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Sultanım Lilyum Çiçeği ve Gül Aranjmanı

₺79.00+ KDV

KDV Dahil: ₺93.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 327
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Gönlünüzün sultanı olan sevdiklerinize kelimelerle ifade edemediğiniz duygularınızı belirtmenin bir yolu var. Nasıl mı? Çiçeklerin zengin diliyle. İnsanlık tarihinden çok ama çok önceleri yeryüzünü güzellikleriyle donatan çiçekler, kuşkusuz ki insanlardan çok daha fazla kelime haznesine sahiptir.

Farklı renkleri ve duruşlarıyla insanlara mesajlar veren çiçekler arasından birbiriyle en uyumlu olan iki çiçeği sevdikleriniz için seçtik. Sultanım Lilyum Çiçeği ve Gül Aranjmanı ile beyaz lilyumun saflığını ve masumiyetini, kırmızı gülün aşkını ve tutkusunu bir araya getirdik. Sevginizin temizliği karşısında gül daha da kızardı ve güzelliğiyle göz kamaştırdı. Lilyum çiçeği bu utangaçlık karşısında ışık saçtı, yürekleri aydınlattı. Biz de ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğumuzu anladık.

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Evlilik Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz bu şık aranjmanla gününüzü daha da özel hale getirebilirsiniz. Daha da önemlisi sevdiğinizin sıradan bir gününü çiçek göndererek özelleştirebilirsiniz.

ÇiçekçiBiziz bu özgün tasarımda 7 adet kırmızı gülü ve tek dal lilyum çiçeğini cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Kırmızı kare cam vazo ile şık bir görünüme kavuşturdu. Ortaya Sultanım Lilyum Çiçeği ve Gül Aranjmanı çıktı. Siz de sevdiklerinizin gününü aydınlatmak, onlara aşkınızı anlatmak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin!

Sevdiklerinize bu özel ürünü göndermek için ÇiçekçiBiziz'e gelin ve siparişinizi verin. Ürününüz en hızlı bir şekilde, sevginiz kadar taze haliyle sevdiklerinize ulaşır. Sevdiklerinizin yüzlerine silinmesini asla istemeyeceğiniz bir tebessüm yerleşir. Size de duygularınızı kolayca ifade edebilmenin mutluluğunu yaşamak kalır.