Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Tarsus Çiçekçi, Tarsus Çiçek Siparişi

Tarsus ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinizden çok mu uzaklardasınız? Üç dinin buluştuğu ender topraklardan olan Tarsus’ta gönüller neden buluşmasın? 30 yıllık tecrübesiyle tüm mesafeleri aşan, iki kalp arasındaki en kısa yol olan Tarsus çiçekçiniz Çiçekçi Biziz, sevdiklerinize çiçek göndermek istediğiniz her an yanınızda.

365 gün boyunca tatil demeden, hafta sonu demeden çalışan Çiçekçi Biziz ile Tarsus çiçek siparişiniz istediğiniz gün istediğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaşır. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz yalnızca Tarsus’a değil Mersin’in her semtine de siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim eder. Siz zengin ürün çeşitlerimiz arasından ürününüzü belirleyin. Tarsus çiçek gönderiminizi kolayca gerçekleştirin.

Anneler Günü, Babalar Günü, Doğum Günü gibi özel günlerde başvuracağınız en doğru adres olan Çiçekçi Biziz’den ister birbirinden şık çiçekleri seçebilirsiniz, isterseniz peluş oyuncaklar ve çikolatalarla süslediğimiz çiçeklerle sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. Tarsusa çiçek göndermek için internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz.

Mersin’in neresinde olursanız olun Tarsus artık size çok yakın.

Toplam 237 Ürün Bulundu