Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Tek Dallı Orkide Çiçeği

₺75.00+ KDV

KDV Dahil: ₺88.50
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 209
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevginin emek bulmuş hali orkideyi sevdiklerinize göndererek onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Emek gerektirir orkidenin bakımı, yapraklarını döker zamanı gelince. Siz kurudu zannedersiniz. Ama yine de bakımını yaparsanız, dallarını budarsanız baharda yeniden Çiçek açtığını görürsünüz. Uzun yıllar boyunca huzur verir o yapraklar size. Sevgi de böyle değil midir zaten? Bakımını yapmazsanız kurur gider, siz umudunuzu kesmeyip tekrar bakmaya devam ederseniz yeşerir sevgi. Huzur verir size.

Masumiyetin ve zarafetin simgesi çiçeklerin kraliçesi beyaz orkide ise asil sevdiklerinize duyduğunuz masum sevginizi iletir. Asildir çünkü sevdiklerimiz ve biz her zaman temiz duygularla yeşertiriz bu sevgimizi. Temiz duygularla beslenen sevgilerin ömrü uzun olur çünkü. Siz de sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e gelin! Tek Dallı Orkide Çiçeği ürününü seçin. Sevdiklerinize gönderin. Onlara verdiğiniz değeri gözler önüne serin.

Doğum Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde sevdikleriniz için orkide siparişi vererek özel günleri daha özel hale getirin. Ayrıca sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek için özel günleri beklemenize gerek yok. Onlar için harcadığınız her emek günü özelleştirmeye yeter zaten.

Vakit kaybetmeyin! Çiçek siparişi verin. Hızlı çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz orkidenizi en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaştırsın. Size de emeğinizin karşılığını almanın mutluluğunu yaşamak kalsın. Sevdikleriniz mutluluktan havalara uçsun.