Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Tıp Bayramı

Tüm günlerin özel bir yeri vardır. Ama hayat kurtarıcı olan gerçek kahramanlarımız doktorların Tıp Bayramı'nın yeri daha özeldir. Bu isimsiz kahramanlar için yılda bir gün kutlanan günü, bayram havasında geçirmeleri için özel bir hediye almaya ne dersiniz? Doktorlara özel hediyeleri bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Çiçekçi Biziz Tıp bayramı için hediye bakmaya başladığınızda yanınızda.

En şık sepet çeşitleri çeşitleri, en lezzetli meyve sepetleri, çikolatalı çiçek aranjmanlar ile en anlamlı doktor hediyeleri Çiçekçi Biziz'de. Onlara çiçek göndermek için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi vermek. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde isimsiz kahramanlara ulaşır. Size de Tıp Bayramı'nda onların kahramanı olmanın mutluluğunu yaşamak kalır.

Yılın 365 günü çiçek yollayabileceğiniz Çiçekçi Biziz'e gelin ve hafta sonu, tatil günü fark etmeksizin siparişinizi verin. 30 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin mutluluğu için çalışan Çiçekçi Biziz farkıyla, Tıp Bayramı'nda dilediğiniz an çiçek gönderin.

Toplam 40 Ürün Bulundu