Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Türkoğlu Çiçekçi, Türkoğlu Çiçek Siparişi

Türkoğlu ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Türkoğlu çiçekçiniz Çiçekçi Biziz 30 yıllık tecrübesiyle sevdiklerinizin hayallerini renklendiriyor. Üstelik sadece Türkoğlu’ndaki değil, Kahramanmaraş’ın tüm semtlerinde yaşayan sevdiklerinizin de hayallerini Çiçekçi Biziz’in geniş dağıtım ağıyla renklendirebilirsiniz. Dinamik ekibiyle Çiçekçi Biziz, Türkoğlu çiçek siparişinizi en hızlı haliyle, ilk günkü tazeliğiyle ulaştırır.

Zengin ürün çeşidinden seçeceğiniz hediyenizi dilerseniz aynı gün, belirlediğiniz bir saatte, dilerseniz ileri bir tarihte sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Türkoğlu çiçek gönderimlerinizi cicekcibiziz.com internet adresinden verebildiğiniz gibi 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden de siparişinizi verebilirsiniz.

İlk tanışma yıl dönümünüzü, Sevgililer Gününü, Doğum Gününü sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeklerle daha da anlamlı hale getirin. Farklı tasarımlara sahip online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile Türkoğluna çiçek gönderimlerinizi peluş oyuncaklarla da süsleyebilir, notlarınıza en güzel duygularınızı yazabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ın neresinde olursanız olun Türkoğlu artık size çok yakın.

Toplam 239 Ürün Bulundu