Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Vazoda Kırmızı Güller

₺79.00+ KDV

KDV Dahil: ₺93.22
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Gerçek aşkın yitip gittiği zamanlarda kırmızı güller bu acıya dayanamamış ve ortalıktan kaybolmuş. Bülbül de gülün yokluğunda inzivaya çekilmiş, artık o güzel sesi duyulmaz olmuş. Derken bir gün bir genç çıkagelmiş bilinmeyen bir ülkeden. Kırmızı bir gül bulurum umuduyla diyar diyar dolaşıyormuş genç. Yorgunluk gencin dizlerini bükmüş ve derin bir ah çekmiş. Bu derin ahı duyan bülbül de anlamış bunun bir aşk acısı olduğunu. Hemen gencin yanına konmuş. Derdini sormuş. Genç, bir kız sevdiğini ama kızın babasının bu işe mani olduğunu söylemiş. Kızın babası kendisinden bir imkansızı gerçekleştirmesini istediğini ancak o zaman kızını vereceğini belirtmiş.

Genç, bu imkansız şeyin ne olduğunu sorunca, kızın babası da 'Bana bulunması imkansız olan gerçek aşkı getir' demiş. Genç, gerçek aşkın sembolünün gül olduğunu ve gülün de çok uzun yıllar önce yitip gittiğini biliyormuş. Ama kıza kavuşmanın tek yolu da bu olduğu için düşmüş yollara.

Bülbül hikayeyi duyunca çok etkilenmiş. Başlamış ötmeye. Bülbül öttükçe kuru toprak canlanmaya başlamış. Gül toprağı delmiş, önce tomurcuklanmış sonra çiçek açmış. Sonunda o eski ihtişamlı halini almış. Genç çiçeği kızın babasına götürünce babanın yüreği yumuşamış, gencin aşkına inanmış ve kızıyla genci evlendirmiş. Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine..

Siz de sevdiklerinize masal tadında yaşadığınız aşkınızı ispatlamak istiyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin. Vazoda Kırmızı Gülleri seçin. ÇiçekçiBiziz'in sizin için hazırladığı kalp vazoda güller ile sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatın.

Büyük aşkınızın simgesi olan kırmızı gül siparişinizi online çiçekçiniz verin. Çiçeğiniz en hızlı yoldan sevdiklerinize ulaşsın. Mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün!