Müşteri Hizmetleri0850 8406356


11 Adet Kırmızı Gül Arajnmanı

₺59.00+ KDV

KDV Dahil: ₺69.62
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 383
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevdiklerinize 'Seni seviyorum' demenin bin bir türlü yolu vardır. Ama hiçbir yol ona göndereceğiniz kırmızı güller kadar etkili ve anlam dolu olamaz. Sevdiğinize göndereceğiniz 11 Adet Kırmızı Gül ile ona olan aşkınızı ifade edin ve sevdiğiniz ile romantizmin doruklarına ulaşın.

Gül, taşıdığı eski çağlardan beri taşıdığı anlamlarla aşkınızı, sevginizi, tutkunuzu en iyi biçimde sevdiklerinize göstermenizi sağlar. Yunan mitolojisinde Gül tanrıçaların çiçeğidir ve çiçeklerin tanrıçasının tacı gülden yapılmıştır. Siz de sevdiklerinize gül siparişi vererek, onları gönlünüzün kraliçesi yapabilirsiniz.

Şeffaf Napoli cam vazoda göndereceğiniz kırmızı güller, herkese duyurmak istediğiniz aşkınızın şeffaflığını yansıtır. Cipsoların ve yeşilliklerin arasındaki minik kalp, sevdiklerinize ulaştırmak istediğiniz duyguları içinde saklar ve artık sevdiğinizde olan kalbinizi temsil eder. Biliyorsunuz sevdiğinizi gördüğünüz ilk andan itibaren kalbinizi ona kaptırdınız ve artık bir bedende iki kalp atıyor. Ne sizin o kalbi geri almaya niyetiniz var, ne de sevdiğinizin o kalbi size geri vermeye gönlü var.

Sevdiklerinize çiçek göndermek için o zaman neyi bekliyorsunuz? Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile siparişinizi verin, gönderdiğiniz gül en hızlı haliyle sevdiklerinize ulaşsın. Hayatınızı anlamlandıran sevdiklerinizin gönlüne bahar gelsin.