Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Anneye Çiçek

Ana gibi yar olmaz lafını boşuna söylememiştir eskiler. Türlü fedakarlıklarla bizi büyüten, her zaman üzerimize titreyen annelerimizi mutlu etmek için elimize bir fırsat geçti. Bugün Anneler Günü, yılın 365 günü bizim mutluluğumuzu düşünen annelerimizi mutlu etme günü.

Bu özel günde hayattaki ilk arkadaşımız, ilk aşkımız, ilk sırdaşımız olan annelerinize cennet bahçelerini sunmak istemez misiniz? Nasıl mı? Yeryüzünü cennete çeviren çiçeklerle. Çiçekler kokularıyla, renkleriyle, duruşlarıyla pek çok anlamı içinde barındırır. Sizin kelimelere dökemediğiniz pek çok duyguyu annelerinize kolayca anlatır.

Siz de değerli varlık olan anneye çiçek göndermek isterseniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'in hazırladığı birbirinden şık, birbirinden özgün çiçekleri seçin. Annelerinize gönderin. Onlara verdiğiniz değeri gözler önüne serin.

Çiçekçi Biziz ile annelerinizden çok uzaklarda olsanız da çiçek gönderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 0850 840 6356 nolu telefonu aramak ya da ÇiçekçiBiziz internet adresinden sipariş vermek. Çiçeğiniz en taze haliyle sorunsuz bir şekilde annelerinize ulaşır. Size de dünyanın en değerli varlığını mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır.

Toplam 74 Ürün Bulundu