Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Çikolata

En güzel duygularınızı bir kağıda döküp sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Peki bunu en tatlı ve en özgün yoldan yapmaya ne dersiniz? Nasıl mı? Çiçekçi Biziz'den yapacağınız çikolata siparişleriyle. 30 yıllık tecrübesiyle sektörde fark yaratan online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz hazırladığı çikolatalarla sevdiklerinizin kalbine giden en kolay yolun tarifini hazırladı. Siz de sevdiklerinize çikolata göndererek bu tarifi uygulayabilirsiniz.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde ve gününüzü özelleştirmek için hazırlanan çikolatalar arasından, İyi ki Doğdun çikolatası, seni seviyorum çikolatası ve benim için çok değerlisin çikolatası seçeneklerinden birini sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Sevdiklerinize çikolata gönderimi yapmak için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş vermek. Siparişiniz en hızlı yoldan en taze biçimde sorunsuz olarak sevdiklerinize ulaşır.

Sevgilinize aşk dolu bir sürpriz yapmak, arkadaşlarınıza verdiğiniz değeri göstermek, annenizin gününe neşe katmak istiyorsanız onlara çikolata hediye edebilirsiniz. Sevginizi dile getirmenin en tatlı yardımcıları olan bu hediyeler karşısında kim mutlu olmaz ki?

Sevdiklerinize hediye çikolata göndermek için Çiçekçi Biziz'e gelin. Siparişinizi verin. Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da bu içten ve tatlı hediyeniz ile iki kalp arasında en rotayı çizecektir.