Hesap Bilgileri ve Ödeme

Kredi Kart ve Tele Cart ile Ödeme

Online kredi kartı, sanal pos işlemleri Garanti Bankası tarafından yürütülmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitede barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan yapıkredi bankasının güvenliğini sağladı sayfa aracılığı ile gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılır. Kredi kartı ile ve Tele Cart ödeme için kredi kartının sahibinin ismi, kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki Güvenlik Kodu / CVV2 gereklidir.

Havale ile Ödeme

Havaleler online olarak kontrol edilmektedir. HAVALE - EFT için işlem sonundaki dekontu tarafımıza info@cicekcibiziz.com'a mail yolu ile göndermeniz gerekmektedir.


                YAPIKREDİ       

  Hesap Sahibi : Yunus UZAR
  Şube Kodu :   Hesap No
  IBAN NO: TR

                GARANTİ BANKASI

  Hesap Sahibi : Yunus UZAR
  Şube Kodu : 1215 Hesap No:6299621
  IBAN NO : TR 93 0006 2001 2150 0006 2996 21

                     İŞ BANKASI

  Hesap Sahibi : Yunus UZAR
  Şube Kodu : 1190  Hesap No: 1005958
  IBAN NO: TR 19 0006.4000.0011.1901.005958
 

  


Telefondan Kredi Kartı ile Ödeme (Mail Order)

Kart bilgilerinizi müşteri temsilcimize telefondan bildirerek ödemenizi yurt içi ve yurt dışı tüm banka kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Not: Telefondan kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın Telefon ve İnternet Bankacılığına açık olması gerekmektedir.


Bonus Flaş ile Ödeme (GarantiPay)

GarantiPay; BonusFlaş mobil uygulama kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlayan bir ödeme aracıdır.


  • Alışveriş yaptığınız internet sitesinde sepetinizi oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay'i seçin.
  • Açılan ekranda telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin.
  • BonusFlaş'tan gelecek bildirime tıklayın ve ödeme yapmak istediğiniz kartı seçin. Parolanızı girerek işleminizi onaylayıp saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden alışverişinizi tamamlayın.
  • Bildirim almadığınız durumda telefonunuzdan BonusFlaş'a giriş yaparak "Ödemeler" bölümünde bulunan "GarantiPay ile Ödeme" alanından işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Western Union ile Ödeme

Yurtdışından sipariş verecek müşterilerimiz western union aracılığı ile çiçek bedelini kendi ülkenizdeki para kuruna çevirerek Yunus UZAR adına gönderip, dekontu info@cicekcibiziz.com adresine göndermelerinin ardından siparişleri işleme alınacaktır.

Hiç Bir Bankada Hesabı Olmayanlar, Kredi kartı Kullanmayanlar İçin Alternatif Ödeme Yöntemi

Hiç bir bankada hesabınız yok yada kredi kartı kullanmıyor iseniz size en yakın Yapı Kredi Bankası - ATM'sinden giriş tuşuna yada kartsız işlem menüsünü kullanarak yukarıdaki hesap numaralarına anında kartsız havale yapabilirsiniz. Ödemenizi hesaba geçtikten sonra dekontu info@cicekcibiziz.com adresine mail göndererek siparişinizi anında işleme aldırabilirsiniz.

Ödemesi yapılmayan çiçek siparişleri işleme alınmamaktadır. Ödeme hesabımıza geçtikten sonra siparişinizin teslimatı gerçekleştirilir.