Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Vazo Çiçekleri

Doğum Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz bir hediye onlara verdiğiniz değeri gözler önüne serer. Hediyenin birçok çeşidi vardır. Ama önemli olan hediyenin özel bir anlam taşımasıdır.

Çiçekçi Biziz bu özel hediyeyi sevdikleriniz için hazırladı. Renkleri ve kokularıyla derin anlamlar taşıyan, ifade edemediğimiz duyguları layığıyla ileten çiçeklerle birbirinden şık vazo çiçekleri bir araya getirdi. Aşkın simgesi güller, saf ve temiz duyguların simgesi lilyumlar, doğallığın simgesi gerberalar, masumiyetin simgesi orkidelerden oluşan birbirinden anlamlı vazoçiçeği çeşitleriyle sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağladı.

Siz de sevdiklerinizin özel günlerine anlam katmak, sıradan günlerine anlam katmak istiyorsanız online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’e gelin. Özgün tasarımlara sahip vazo aranjmanlarından birini seçin. Sevdiklerinize gönderin.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, zengin vazoda çiçek çeşitlerini sevdiklerinize kolayca gönderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş vermek. Ürününüz en kısa zamanda sevdiklerinize ulaşır. Size desevdiklerinizin kolayca mutlu edebilmenin keyfini çıkarmak kalır.

Toplam 69 Ürün Bulundu