Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Lilyum

Sevdiklerinize karşı beslediğiniz hisleri anlatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Nasıl mı? Çiçeklerin zengin dili ile. Onların gönül dilini bilen, duymak istediği tüm kelimeleri içinde barındıran lilyum ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilir, lilyum göndererek lilyum çiçeğinin mis kokusuyla sevginize baharı davet edebilirsiniz. Lilyum siparişi vererek tüm bunları başarabilirsiniz.

Bir zambak türü olan lilyum çiçeği ıssız yerlerde açar, tüm zorluklara göğüs gerer. Siz de sevdiklerinize göndereceğiniz lilyum aranjmanı ile onların gönüllerindeki ıssızlığı giderebilir, onlara 'tüm zorluklara karşı birlikte göğüs gereriz' mesajını kolayca verebilirsiniz.

Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Rengarek lilyumlardan bukette lilyum ya da vazoda lilyum seçeneklerinden birini seçin. Sevdiklerinize gönderin. Hem onları mutlu edin hem de hislerinizi kolayca anlatabilmenin huzurunu yaşayın.

Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'den çiçek siparişi verebilir, Türkiye'nin her noktasına aynı gün içinde lilyum gönderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş vermek.

İstanbul Çiçek Siparişi

Ankara Çiçek Siparişi

İzmir Çiçek Siparişi

Bursa Çiçek Siparişi

Antalya Çiçek Siparişi

Adana Çiçek Siparişi

Trabzon Çiçek Siparişi

Meyve ve Kek Sepeti Siparişi

Toplam 74 Ürün Bulundu