Müşteri Hizmetleri0850 8406356


25 Kırmızı Gül

₺139.00+ KDV

KDV Dahil: ₺164.02
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Arife tarif gerekir mi? Arif olan bilir duygularını nasıl ifade edeceğini. Çok konuşmak çok şey söylemek değildir. Konuşmadan da anlatabilir kişi hislerini. Gözler kalbin aynası derler. Kelimelerin ifade edemediğini gözler anlatır. Peki sevdiklerinizden göz göze gelemeyecek kadar uzaktaysanız? Bu durumda da anlatabilecek misiniz sevdiklerinize hissettiklerinizi. Ne demiştik? Arif olan her durumda bir yol bulur. Çiçeklerin yapraklarının da kalpten geçen duyguları eksiksiz bir şekilde sevdiklerinize aktarabileceğini bilir.

Farklı renkleriyle, duruşlarıyla birbirinden zengin anlamları sevdiklerimize ileten çiçekler arasında bir çiçek var ki en güzel aşk kelimelerini gönle fısıldar. Çiçeklerin şahı olarak bilinen, adını mevsime vermiş, en güzel efsanelere konu olmuş kırmızı gülden başkası değildir bu çiçek.

Kırmızı güller, sevdiklerinize duyduğunuz kelimelere dökülemeyen büyük aşkı simgeler. Eğer siz de sevdiklerinize karşı büyük bir aşk besliyorsanız ona kırmızı güller gönderin. ÇiçekçiBiziz'e gelin. Sizin için hazırladığımız büyülü aranjmanı seçin. Sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesin.

ÇiçekçiBiziz'in hazırladığı büyülü aranjmanda 22 adet birbirinden taze kırmızı gül seçildi. Bu güller cipso ve yeşilliklerle renklendi. Dekoratif kırmızı taşlarla ve doğal iplerle süslendi. Şık bir vazoya kondu. Ortaya 22 Kırmızı Gül aranjmanı çıktı. Size de bu aranjmanı sevdiklerinize göndermek kaldı.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Evlilik Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu harika aranjmanla gününüzü daha da özelleştirebilirsiniz. Ayrıca Evlilik teklifi yapmak istediğiniz o büyülü anda vereceğiniz kırmızı güllerle kendi özel gününüzü yaratabilirsiniz.

Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz ile çok uzaklarda olduğunuz sevdiklerinize bu şık ürünü gönderebilirsiniz. Sevdikleriniz Türkiye'nin neresinde olursa olsun, ürününüz en hızlı haliyle sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilir. Size de sevdiklerinize duygularınızı ifade edebilmenin keyfini çıkarmak kalır.