Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Akatlar Çiçekçi, Akatlar Çiçek Siparişi

Akatlar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Akatlar çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinize çiçek göndermenin kolaylığını yaşayın. Akatlar çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde Akatlar'daki sevdiklerinize ulaştıran Çiçekçi Biziz ile hafta sonu, bayram tatili olmak üzere yılın 365 günü sipariş verebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz Akatlar çiçek gönderiminin yanında tüm Beşiktaş'a çiçek gönderimi gerçekleştirir.

Anneler Günü, Doğum Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde Çiçekçi Biziz yüzlerce ürün çeşidiyle gününüzü daha özel hale getirir. İster birbirinden şık çiçek buketleri, ister peluş oyuncak ve çikolatalardan harika bir çiçek aranjmanı, ister kek ve meyvelerden enfes bir meyve sepeti. Akatlar'daki sevdiklerinizi mutlu edebilecek daha fazla ürün Çiçekçi Biziz'de.

Akatlar online çiçek gönderimi için cicekcibiziz.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz ya da 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verebilirsiniz. Akatlarda çiçekçi arama derdine son veren Çiçekçi Biziz en hızlı yoldan en taze haliyle çiçeklerinizi Akatlar'daki sevdiklerinze ulaştırır, sevginiz çiçekler kadar taze kalır.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Akatlar artık size çok yakın!

Toplam 312 Ürün Bulundu