Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Alaçam Çiçekçi, Alaçam Çiçek Siparişi

Alaçam ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinizin özel günlerini son anda hatırlamış olabilirsiniz. Paniğe kapılmanıza gerek yok! Çiçekçi Biziz’e gelin zengin ürün seçeneklerimiz arasından günün anlam ve önemine göre bir ürün seçin. Çiçeğinizin ulaşmasını istediğiniz saatini belirleyin. En güzel duygularınızı notunuza ekleyin ve gönderin. Siparişiniz aynı gün içinde Alaçam ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşır.

Çiçekçi Biziz’in dinamik ekibi siparişinizi en canlı haliyle, sorunsuz bir biçimde adrese teslim eder. Çiçek siparişiniz ulaştığı anda da SMS ile sizi bilgilendirir. Alaçam ve etrafındaki sevdikleriniz hediyenizle mutlu olurken, siz de kolayca çiçek göndermenin keyfini yaşarsınız.

Özel günlerde kabus yaşamamanız için yılın 365 günü, bayram günü, tatil günü demeden müşteri memnuniyeti için çalışan dinamik ekibimiz, zor bir durumu düştüğünüz her an yardıma hazır. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Alaçam'a değil, Samsun’daki tüm noktalara da siparişinizi aynı özveriyle ulaştırırız. 30 yıllık tecrübeye sahip Çiçekçi Biziz özel anlarınızda daima yanınızda!

Samsun’un neresinde olursanız olun Alaçam artık size çok yakın.

Toplam 222 Ürün Bulundu