Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Alanya Çiçekçi, Alanya Çiçek Siparişi

Alanya ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Türkiye’nin yerlisiyle yabancısıyla en özgün ilçelerinden biri olan Alanya’ya çiçek göndermek Alanya çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile çok kolay. Üstelik yalnızca Alanya’ya değil Antalya’nın her semtine de çiçek göndermek aynı kolaylıkta. Zengin ürün çeşitlerimiz arasından sevdiklerinize ister en canlı haliyle bir çiçek gönderebilir, ister çiçeklerinizi peluş oyuncaklar ve çikolatalarla şirin bir hale getirebilir, isterseniz kalitesi tescillenen enfes meyve sepetlerimizle de küçük sürprizler yapabilirsiniz.

Alanya ve etrafındaki sevdiklerinize hafta sonu, tatil günü, bayram günü demeden 365 gün boyunca çiçek gönderebilir. Alanya çiçek siparişinizi tatil günlerinde bile sevdiklerinize ulaştırmanın farkını Çiçekçi Biziz ile görebilirsiniz. Dinamik ekibimiz Alanya çiçek gönderiminizi dilerseniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında, dilerseniz ileri bir tarihte Alanya’daki sevdiklerinize ulaştırır.

Alanyaya çiçek göndermek için siparişlerinizi ister internet adresinden, isterseniz 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden verebilirsiniz.

Antalya’nın neresinde olursanız olun Alanya artık size çok yakın.

Toplam 259 Ürün Bulundu