Müşteri Hizmetleri0850 840 6356

Antalya Çiçekçi, Antalya Çiçek Siparişi

Cicekcibiziz.com ile Antalya’yı sevindiriyoruz!

Denizi, kumu, havasıyla Akdeniz’in incisi olan Antalya’nın sıcaklığını mevsiminden almış insanlarına çiçek göndererek onları sevindirebilirsiniz! Antalya çiçekçiniz Çiçekçi Biziz, 30 yıllık tecrübesiyle portakal kokularından, yakamoz şöleninden çok uzaklarda olsanız da sizi Antalya’daki sevdiklerinize ulaştırır.

Zengin ürün çeşitlerimizden birini seçip Antalya çiçek siparişinizi verin, ürününüz dilerseniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında, dilerseniz ileri bir tarihte hiçbir sorunla karşılaşmadan adrese teslim edilsin. Çiçekçi Biziz geniş dağıtım ağıyla sizi Antalya’nın tüm semtlerine ulaştırırken, dinamik ekibimiz de, tatil günü, bayram günü fark etmeden yılın 365 günü aynı gün içinde çiçek göndermeniz için çalışıyor.

Antalya çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden veya 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş vermek. Bir siparişlerinizi Antalya’daki sevdiklerinize ulaştırırız. Siparişleriniz adrese ulaşırken siz de Antalya’nın sıcaklığını içinizde duymanın keyfini yaşarsınız!

Dünyanın neresinde olursanız olun Antalyaya çiçek göndermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz’e hoş geldiniz!

Antalyaya çiçek siparişi

Antalya'da çiçek gönderdiğimiz yerler

Toplam 320 Ürün Bulundu