Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Bahariye Çiçekçi, Bahariye Çiçek Siparişi

Bahariye ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kadıköy'ün cıvıl cıvıl neşesiyle ünlü semti Bahariye'ye bir neşe de siz katmak istemez misiniz? Nasıl mı? Bahariye'deki sevdiklerinize çiçek göndererek. Bahariye çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile Bahariye çiçek siparişi çok kolay. Çiçekçi Biziz'den Bahariye çiçek gönderimi yapmak için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresini ziyaret etmek ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu aramak. Siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde Bahariye'deki sevdiklerinize teslim edilir.

Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile sadece Bahariyeye çiçek göndermekle kalmaz Kadıköy'ün tüm semtlerine de aynı hızda ulaşabilirsiniz. Ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan dinamik ekibimiz yılın 365 günü kesintisiz hizmet vererek hafta sonu, bayram günü, tatil günü fark etmeksizin Bahariye çiçek teslimatını aynı gün içinde gerçekleştirmenin ayrıcalığını yaşatır.

Bahariye çiçekçilik deyince ilk tercihiniz olan online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'in zengin ürün çeşitleri arasından ister birbirinden şık çiçekleri, ister özgün tasarımları seçip Bahariye'deki sevdiklerinize gönderin. Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlere anlam katın. Sıradan günlerinizi ise özelleştirmenin keyfini çıkarın. Bahariye'ye neşe katmanın farkını cicekcibiziz.com ile yaşayın.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Bağlarbaşıartık size çok yakın.

Toplam 307 Ürün Bulundu