Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Bebek Çiçekçi, Bebek Çiçek Siparişi

Bebek ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bebek ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek mi göndermek istiyorsunuz. Yüzlerce ürün seçeneği arasından aradığınız çiçek tasarımlarını Bebek çiçekçiniz Çiçekçi Biziz farkıyla sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile sadece Bebek çiçek siparişinizi değil Beşiktaş'ın tüm semtlerine de çiçek siparişinizi aynı hızda ve aynı tazelikte ulaştırır.

Seçtiğin şanslı kişiye göndereceğin ürünler özenle hazırlanır. Fotoğraflarda gördüğünüz tasarımlar fotoğraf ve içeriklere sadık kalınarak Bebek’teki sevdiklerinize ulaşır. Bebek çiçek gönderimleriniz dilerseniz aynı günde istediğiniz saatte dilerseniz ileri bir tarihte en hızlı ve en canlı haliyle teslim edilir.

Hafta sonları da dahil olmak üzere, tatil ve bayram günlerinde de yılın 365 günü hizmet veren Çiçekçi Biziz, Bebek’te yaşayan sevdiklerinizle aranızdaki sevgi bağının daima güçlü kalmasını sağlar. Bebeke çiçek göndermek için ister internet adresinden, isterseniz 7/24 hizmet veren 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan müşteri hizmetlerinden siparişinizi verebilirsiniz. Bebeke çiçek siparişinizi ulaştırmanın kolaylığını Çiçekçi Biziz farkıyla görebilirsiniz.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Bebek artık size çok yakın.

Toplam 274 Ürün Bulundu