Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Bismil Çiçekçi, Bismil Çiçek Siparişi

Bismil ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bismil ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Çiçekçi Biziz’e hoş geldiniz! Geniş dağıtım ağına sahip Bismil çiçekçiniz Çiçekçi Biziz, Diyarbakır’ı Dicle nehrinin kolları gibi sararak sadece Bismil’e değil kentin her noktasına ulaşır.

Bismil çiçek siparişinizi yılın 365 günü tatil günü, hafta sonu fark etmeden dilediğiniz zaman verebilirsiniz. Cicekcibiziz.com internet adresinden veya 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş verip günün kurtarıcısı olabilirsiniz.

Zengin ürün çeşidiyle hizmet veren Çiçekçi Biziz, birbirinden şık ve birbirinden özgün tasarımlarıyla sevdiklerinize hem klasik hem de sıra dışı hediyeler göndermenizi sağlıyor. Bismil çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken birkaç dakikanızı ayırmak ve ürününüzü, en güzel duygularınızı da ekleyerek göndermek. Çiçeğiniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında Bismil'deki sevdiklerinize ulaşır. Çiçeğinizin teslimat bilgisi SMS olarak gelir. 30 yıllık tecrübesini müşterilerinin memnuniyeti için değerlendiren Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay. Bismile çiçek gönderin sevdiklerinizi değerli hissettirin.

Diyarbakır’ın neresinde olursanız olun Bismil artık size çok yakın.

Toplam 233 Ürün Bulundu