Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Bozkır Çiçekçi, Bozkır Çiçek Siparişi

Bozkır ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bugün sevdiklerinizin mutlu bir günü ve siz çok mu uzaklardasınız? Bozkır çiçekçiniz Çiçekçi Biziz 30 yıllık tecrübesiyle tüm mesafeleri ortadan kaldırıyor. Bozkır ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndererek onların tüm mutlu günlerinde yanında olabilirsiniz! Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile Bozkır çiçek siparişinizin yanı sıra Konya'nın tüm semtlerine de çiçek siparişi verebilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı olan bu günü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Bozkır çiçek gönderimi için internet adresimizden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizden siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca bayram günü, tatil günü dahil yılın 365 günü müşterilerinin memnuniyeti için çalışan Çiçekçi Biziz, çiçeklerinizi aynı hassasiyetle sevdiklerinize ulaştırarak mesafeleri kaldırdığı gibi zaman kavramını da ortadan kaldırır.

Zengin ürün çeşitleri arasından en şık ve güzel çiçekleri seçin, Bozkıra çiçek gönderiminiz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında Bozkır’daki sevdiklerinize ulaşsın. Siz de özel anlarında sevdiklerinizin yanında olmanın mutluluğunu yaşayın!

Konya’nın neresinde olursanız olun Bozkır artık size çok yakın.

Toplam 239 Ürün Bulundu