Müşteri Hizmetleri0850 840 6356

Çanakkale Çiçekçi, Çanakkale Çiçek Siparişi

Cicekcibiziz.com ile Çanakkale’yi sevindiriyoruz!

Boğazın güzelliklerini barındıran o şirin kentten çok mu uzaklardasınız? Çanakkale ile aranızda mesafeler olsa da Çanakkele çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile orada yaşayan sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz. Çünkü Çanakkale yalnızca sevenler için geçit verir. 30 yıllık tecrübesiyle sektöründe fark yaratan Çiçekçi Biziz, geniş dağıtım ağıyla Türkiye’nin her noktasından Çanakkale çiçek siparişinizi istediğiniz gün ve belirttiğiniz saat aralığında sorunsuz bir şekilde ulaştırır.

Zengin ürün çeşitleri arasından ister canlı çiçeklerden oluşan şık bir aranjman, ister özgün tasarımlar arasından meyve ve kek çeşitlerinden oluşan enfes bir sepet seçebilirsiniz. Çiçeklerinizi peluş oyuncaklar ve çikolatalarla renklendirip Çanakkale'deki sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Çanakkale çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş vermek. Ürününüz yılın 365 günü bayram tatili, özel tatil, hafta sonu fark etmeksizin aynı gün içinde adrese teslim edilir. Size de sevdiklerinizi sevindirmenin keyfini çıkarmak kalır.

Dünyanın neresinde olursanız olun Çanakkaleye çiçek göndermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz’e hoş geldiniz!

Çanakkaleye çiçek siparişi

Çanakkale'de çiçek gönderdiğimiz yerler

Toplam 308 Ürün Bulundu