Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Çeliktepe Çiçekçi, Çeliktepe Çiçek Siparişi

Çeliktepe ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Özel günlerde ve gününüzü özelleştirmek istediğinizde Çeliktepe'deki sevdiklerinize çiçek göndermek istediğiniz an Çiçekçi Biziz yanınızda! Çeliktepe çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'in yüzlerce ürün çeşidi arasından dilediğiniz ürünü seçip Çeliktepe'deki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. İster birbirinden şık çiçekler, ister peluş oyuncaklar, ister meyve sepetleri. Çiçekçi Biziz'de daha fazlasını bulmanız mümkün.

Yılın 365 günü müşteri memnuniyeti için kesintisiz çalışan Çiçekçi Biziz ile bayram günü, hafta sonu, tatil günü gibi günlerde de Çeliktepe çiçek siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde adrese teslim edilir. Çeliktepe çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Çeliktepeye çiçek göndermekle sınırlı kalmaz Kağıthane'nin tüm semtlerine de çiçek gönderebilirsiniz.

Çeliktepeye çiçek siparişinizi hemen verin. Hem Çeliktepe'deki sevdiklerinizi mutlu edin, hem de internetten kolayca çiçek göndermenin keyfini yaşayın. Çeliktepe ile aranızda mesafe sadece birkaç dakika.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Çeliktepe artık size çok yakın!

Toplam 311 Ürün Bulundu