Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Çengelköy Çiçekçi, Çengelköy çiçek siparişi

Çengölköy ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Eski bir Boğaziçi köyü olan Çengelköy’deki sevdiklerinize çiçek göndermek mi göndermek istiyorsunuz? 30 yıllık tecrübeye sahip Çengelköy çiçekçiniz Çiçekçi Biziz sizin için her detayı düşündü.

Süper Babaların Babalar Gününü, Anneler Gününü, Doğum Günlerini, Yıl dönümlerini Çiçekçi Biziz’in zengin ürün seçenekleriyle renklendirin. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz çiçek siparişlerinizi sadece Çengelköy’e değil İstanbul’un tüm semtlerine en hızlı ve en canlı haliyle ulaştırıyor. Çengelköy çiçek siparişinizi internet adresimizden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan verebilirsiniz. Çiçeğiniz aynı gün içinde dilediğiniz saat aralığında ya da ileri bir tarihte Çengelköy’deki sevdiklerinize teslim edilir. Teslimatın bilgisi size SMS ile verilir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen dinamik ekibimiz, siparişinizi yılın 365 günü bayram günü, tatil günü fark etmeksizin aynı gün içinde Çengelköy çiçek gönderimlerinizi gerçekleştirir. Size de sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır. Çengelköye çiçek göndermek Çiçekçi Biziz ile çok kolay!

İstanbul’un neresinde olursanız olun Çengelköy artık size çok yakın.

Toplam 312 Ürün Bulundu