Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Cihangir Çiçekci, Cihangir Çiçek Siparişi

Cihangir ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

İstanbul boğazının eteğinde mağrur bir semt olan Cihangir'de yaşayan sevdiklerinize asil bir hediye göndermek ister misiniz? Cihangir çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'de en asil çiçekler, özgün tasarımlar, sürprizler sevdiklerinizi mutlu etmek için hazır. Cihangir çiçek siparişi için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ürününüzü seçip siparişinizi vermek. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşır.

Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Cihangir çiçek gönderimleriniz değil Beyoğlu'nun tüm semtlerine de çiçek gönderimleriniz en hızlı şekilde en taze haliyle gerçekleşir. Hafta sonu, bayram tatili dahil olmak üzere yılın 365 günü kesintisiz olarak Cihangire çiçek gönderme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 7/24 aktif hizmet veren 0850 840 6356 nolu telefondan ulaşacağınız müşteri hizmetlerimiz ile merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz.

Zengin ürün çeşidine sahip Çiçekçi Biziz'e gelin. Cihangire çiçek siparişinizi verin. Cihangir'deki sevdiklerinizin doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerini daha özel hale getirin.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Cihangir artık size çok yakın!

Toplam 311 Ürün Bulundu