Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Dicle Çiçekçi, Dicle Çiçek Siparişi

Dicle ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Adını topraklarını bereketlendiren nehirden alan Dicle'nin güzel insanlarına bir güzellik yapmaya ne dersiniz? 30 yıllık tecrübesiyle sektöründe fark yaratan Dicle çiçekçiniz Çiçekçi Biziz, zengin ürün çeşitleri ve geniş dağıtım ağıyla size yardımcı oluyor.

Dicle ve etrafındaki sevdiklerinizle aranızdaki dostluğunuz pekişmesini istiyorsanız sarı bir gül gönderin, sevginizin pekişmesini istiyorsanız kırmızı bir gül gönderin, arkadaşlığın temiz ve saf yüzünü göstermek için beyaz karanfil gönderin. Çiçekçi Biziz’in yüzlerce ürünü arasından daha pek çoğunu seçebilirsiniz. Siz sadece cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan Dicle çiçek siparişinizi verin. Dicle çiçek gönderiminiz aynı gün içinde belirttiğiniz saatte sevdiklerinize ulaştıralım.

Bayram günü, tatil günü hiç fark etmez. Müşterilerinin memnuniyeti için 365 gün çalışan Çiçekçi Biziz yılın her günü siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde Dicle’deki sevdiklerinize teslim eder. Geniş dağıtım ağımızla yalnızca Dicle’deki değil Diyarbakır’ın tüm semtlerindeki sevdiklerinize güzellik yapabilirsiniz. Dicleye çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin.

Diyarbakır’ın neresinde olursanız olun Dicle artık size çok yakın.

Toplam 232 Ürün Bulundu