Müşteri Hizmetleri0850 840 6356

Edirne Çiçekçi, Edirne Çiçek Siparişi

Cicekcibiziz.com ile Edirne’yi sevindiriyoruz!

Ayçiçeği tarlaları arasından size el sallayan sevdikleriniz gözünüzde mi tütüyor? Edirne ile aranızda uzak mesafeler olsa da Edirne çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile orada yaşayan sevdiklerinize çiçek göndererek bu mesafeleri kapatabilirsiniz. 30 yıllık tecrübesiyle sektöründe fark yaratan Çiçekçi Biziz, geniş dağıtım ağıyla yalnız Edirne'ye değil Türkiye’nin her noktasına çiçek siparişlerinizi istediğiniz gün ve belirttiğiniz saat aralığında ulaştırır.

Edirne çiçek siparişi için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan arayarak müşteri hizmetlerinden işleminizi gerçekleştirmek. Ürününüz yılın 365 günü bayram tatili, özel tatil, hafta sonu fark etmeksizin aynı gün içinde adrese teslim edilir.

Zengin ürün çeşitleri arasından Edirne’deki sevdikleriniz için birbirinden şık çiçeklerden bir demet ya da birbirinden özgün tasarımdaki kalitesi tescillenmiş kek ve meyvelerimizden bir sepet seçebilirsiniz. Çiçeklerinizi peluş oyuncaklar ve çikolatalarla süsleyerek sevdiklerinizi şaşırtabilir, şık çiçeklerle onları çok mutlu edebilirsiniz. Edirne çiçek gönderimi Çiçekçi Biziz ile çok kolay.

Dünyanın neresinde olursanız olun Edirneye çiçek göndermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz’e hoş geldiniz!

Edirneye çiçek siparişi

Edirne'de çiçek gönderdiğimiz yerler

Toplam 294 Ürün Bulundu