Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Eyyübiye Çiçekçi, Eyyübiye Çiçek Siparişi

Eyyübiye ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kimi zaman sizin özel günleriniz için değil de arkadaşlarınızın, akrabalarınızın özel günlerinde çiçek göndererek, onları düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için çok uzaklarda olsanız da Çiçekçi Biziz 30 yıllık tecrübesiyle tüm mesafeleri ortadan kaldırıyor. Eyyübiye ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndererek onların tüm mutlu günlerinde yanında olabilirsiniz! Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile Eyyübiye’nin yanı sıra Şanlıurfa’nın her noktasına çiçek gönderebilirsiniz.

Eyyübiye'ye çiçek göndermek için cicekcibiziz.com internet adresimizden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca bayram günü, tatil günü dahil yılın 365 günü müşterilerinin memnuniyeti için çalışan Çiçekçi Biziz, çiçeklerinizi aynı hassasiyetle sevdiklerinize ulaştırarak mesafeleri kaldırdığı gibi zaman kavramını da ortadan kaldırır.

Zengin ürün çeşitleri arasından en güzel çiçekleri seçin, siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde Eyyübiye’deki sevdiklerinize ulaştırın! Sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin farkını Çiçekçi Biziz farkıyla görün.

Şanlıurfa’nın neresinde olursanız olun Eyyübiye artık size çok yakın.

Toplam 211 Ürün Bulundu