Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Ferforje Antoryum Aranjmanı

₺799.00+ KDV

KDV Dahil: ₺942.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 312
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Özel günlerinde sevdiklerinize olan desteğinizi, dostluğunuzu vurgulamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! ÇiçekçiBiziz, Nikah, Düğün, açılış, kutlama gibi organizasyonlarda sevdiklerinize gönderebileceğiniz birbirinden şık aranjmanlar hazırladı.

Çiçeklerin verdiği derin manaları bir araya topladı ve ortaya Ferforje Antoryum Aranjmanı çıktı. Bu şık ferforje aranjmanda yer alan kırmızı güller saygı ve sevginizi, beyaz lilyum çiçekleri samimiyetinizi, kırmızı antoryumlar ise fedakar ve sadık dostluğunuzu, lisyantuslar yıllara meydan okuyan gönül bağınızı mesajların en güzel haliyle sevdiklerinize ulaştırdı.

Bu duygular bir araya nasıl mı geldi? Çiçeklerin zengin diliyle. Kırmızı gül, tutkunun simgesidir. Sadece sevgiliye tutkuyla bağlanmaz insan, en derin dostluklar, arkadaşların birbirlerine sıkıca tutunmasıyla sağlanır. Beyaz lilyum, saflığın ve masumiyetin simgesidir. Dostlarınıza, yakınlarına duyduğunuz samimi duyguların sesidir. Lisyantus uyumun simgesidir. Sevdiklerinizle aranızdaki uyum ile yıllar geçse de bozulmayacak dostluklarınızı ifade eder. Kırmızı antoryum, fedakarlığın, alçakgönüllüğün simgesidir. Araya yıllar, mesafeler girse de arayıp soramadığınız dostluklarınızın sadakatinin yansımasıdır.

Özel günler için hazırlanan bu özel aranjmanda 25 adet kırmızı gül, 6 adet beyaz lilyum, 7 adet kırmızı antoryum ve lisyantuslar bir araya geldi. Cipso ve yeşilliklerle süslendi. Ortaya bu şık ferforje aranjman çıktı. Mutlu günlerinde sevdiklerinizin duygularına ortak olmak istiyorsanız daha anlamlı bir aranjman bulamazsınız.

Çok uzaklarda olsanız da online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e siparişinizi verin. Ürününüz sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevdiklerinle bu özel anları paylaşmanın mutluluğunu yaşamak kalsın.